aboutus

Profil firmy

Nasza firma znajduje się na północny wschód od Wuxi, w prowincji Jiangsu, zaledwie 2,5 godziny jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Szanghaju Pudong, a ruch jest bardzo wygodny.

Wuxi Huadong Industrial Furnace Co Ltd jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrując badania naukowe i rozwój, projektowanie inżynieryjne, integracja systemu, instalacja urządzeń i sprzedaży i usług. Nasza firma zajmuje się produkcją profesjonalnych linii produkcyjnych do odlewania różnego rodzaju metali nieżelaznych i obróbki cieplnej od 1989 roku.

Linie produkcyjne do odlewania metali nieżelaznych dostarczane przez naszą firmę są kompletne w kategoriach, specyfikacjach i typach, głównie do odlewania metali, w tym miedzi i stopów miedzi, również związanych z metalami nieżelaznymi, takimi jak magnez, aluminium i cynk itp. Tryby odlewania obejmują odlewanie ciągłe poziome, odlewanie pionowe i odlewanie w górę; Dzięki zastosowaniu naszych linii produkcyjnych klienci mogą otrzymywać produkty z kęsami o przekroju zbliżonym do kształtu i kształtu, w tym 8 głównych kategorii tj. Płyt, pasków, prętów, folii, rur, prętów i kształtów. Urządzenia do obróbki cieplnej obejmują wiele typów elektrycznych pieców oporowych lub ich kombinację, takich jak typ studni, rodzaj skrzynki, typ wózkowy, typ dzwonka, typ ochronno-atmosfery, rodzaj próżniowej, silnie konwekcyjne cyrkulacje itd. Do odlewania linii produkcyjnych i Urządzeń do obróbki cieplnej, nasza firma może również dostarczyć różne typy części zamiennych (muszle pieca, rowki topiące, kurtki wodne, rdzenie żelaza, krystalizatory, specjalne materiały ogniotrwałe, urządzenia do pomiaru temperatury, transformatory, reaktory, oporniki elektryczne i elementy mechaniczne itp. .); Nasza firma może również dostarczyć urządzenia do obróbki zimna, takie jak młynki ciągarskie i walcownie zimne do rur, prętów i kształtów, a także prasy złomowe itp.

Nasza firma może rozwijać, projektować i produkować urządzenia dla określonych linii produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klientów, świadczyć kompletne usługi rozwiązań; Zaangażowanie w jakość, priorytet jakości obejmuje cały proces projektowania, zakupu, produkcji, produkcji, instalacji i usług posprzedażnych. Staramy się jak najlepiej zrealizować najbardziej zaawansowane technologie, najbardziej rozsądne w konfiguracji, najwyższej jakości i Najtańsze w kosztach. Ściśle przestrzegamy wymagań ISO9000 systemu jakości, osiągając najwyższej jakości produktów.

Wybór firmy Wuxi Huadong Electric Furnace Co., Ltd jako partnera oznacza wybór zaufania i gwarancji, a wybór korekty jest gwarancją sprawnego działania Twoich przedsięwzięć i wiarygodnym zwrotem inwestycji.
Wuxi East China Furnace Co Ltd chciałby serdecznie powitać przyjaciół z kraju i zagranicy na wizyty i wskazówki.

Historia

Wuxi Huadong Industrial Furnace Co., Ltd jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym badania naukowe i rozwój, projektowanie inżynieryjne, integrację systemów, instalację sprzętu oraz sprzedaż i usługi. Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją linii produkcyjnych do odlewania różnych metali nieżelaznych i obróbki cieplnej od 1989 roku.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

 

Usługa

Dostarczone przez naszą firmę linie produkcyjne do odlewania metali nieżelaznych są kompletne w kategoriach, specyfikacjach i typach, głównie przystosowane do odlewania metali, w tym miedzi i stopów miedzi, również związanych z metalami nieżelaznymi, takimi jak magnez, aluminium, cynk itp. tryby odlewania obejmują ciągłe odlewanie poziome, odlewanie pionowe i odlewanie w górę; Korzystając z naszych linii produkcyjnych klienci mogą otrzymać produkty kęsów o przekrojach o wymiarach i kształtach zbliżonych do kształtu, w tym 8 głównych kategorii tj. płyty, taśmy, pręty, folie, rury, pręty i kształtowniki. Urządzenia do obróbki cieplnej obejmują wiele typów elektrycznych pieców oporowych lub kombinacji, takich jak typ odwiertu, typ skrzynkowy, typ z trzonem wózka, typ dzwonowy, typ atmosfery ochronnej, typ próżniowy jasny, typ cyrkulacji silnie konwekcyjnej itp. Do linii produkcyjnych odlewania i urządzeń do obróbki cieplnej, nasza firma może również dostarczyć różnego rodzaju części zamienne (płaszcze pieców, rowki topliwe, płaszcze wodne, rdzenie żelazne, krystalizatory, specjalne materiały ogniotrwałe, urządzenia do pomiaru temperatury, transformatory, reaktory, oporowe elementy grzejne, części mechaniczne itp. .); Nasza firma może również dostarczyć urządzenia do obróbki na zimno, takie jak ciągarnie i walcarki do rur, prętów i kształtowników, a także belownice do złomu itp.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

Nasz zespół

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Sun
Tel : +86 18888042222
Faks : 86-510-83786308
Pozostało znaków(20/3000)